O firmie
Pasja

Fabryka Mebli Rawa powstała w 1998 roku . Część wiodącą produkcji stanowią meble kuchenne i szafy. Realizujemy również zamówienia na meble łazienkowe, biurowe, stoliki, garderoby, regały czyli wszystko co można robić z płyt meblowych. Staramy się być wszechstronni pod względem asortymentu i elastyczni pod względem ceny. Meble tworzymy z uwagą obserwując potrzeby rynku, a jednocześnie wykorzystując najnowsze, światowe trendy. Nasz atut to bogate doświadczenie i szerokie możliwości produkcyjne. Nie boimy się wyzwań i lubimy to co robimy .

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji mebli to dużo. Przez wiele lat produkowaliśmy kuchnie dla sieci studiów firmy Black Red White -największego producenta mebli w Polsce. Produkcję szaf na wymiar rozwijaliśmy współpracując z firmą Indeco i Sevroll. Produkowaliśmy drzwi przesuwne dla Brico  Rumunia. Realizowalismy tez zamówienia kontraktowe m.in. dla PZU SA i sklepów internetowych.

Wiele lat współpracy z najlepszymi na rynku pozwala nam dziś na tworzenie swoich linii mebli kuchennych i szaf , które dostarczamy do wielu dużych odbiorców w kraju i zagranicą. Nasze meble trafiają miedzy innymi do Maroka , Gwadelupy, krajów bałkańskich , Francji, Anglii czy Niemiec .

Park maszynowy

Pracujemy na wysokiej klasy maszynach CNC renomowanych światowych producentów takich jak SCM, EMC, Italpress, Masterwood, LAZZONI. Posiadamy własną automatyczną linię lakierniczą CEFLA a fronty lakierowane to istotna część naszej produkcji. W celu zwiększenia wydajności pracy wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne.
Procesy produkcyjne oraz zarządzanie produkcją usprawniają profesjonalne systemy informatyczne  jak IMOS i Comarch – ERP XL.

Ludzie

Zatrudniamy niemal 80 osób , z których duża część związana jest z fabryką od wielu lat. Dzięki ich doświadczeniu i ciężkiej pracy możemy iść naprzód i podejmować nowe wyzwania.
Dobre relacje z naszymi klientami i partnerami handlowymi są dla nas priorytetem. Dzięki nim rozwijajmy się, stale poszerzając naszą wiedze o meblach, o rynku, o nowych technologiach.

Zobaczcie jak produkujemy meble.

Dzisiaj produkcja mebli opiera się o nowoczesne cyfrowe maszyny, które tworzą mebel w ciągu produkcyjnym . Nowe technologie pozwalają produkować szybciej i wydajniej i być konkurencyjnym na rynku . Wdrażamy je również my w naszej fabryce.