O firmie
Pasja

Fabryka Mebli Rawa powstała w 1998 roku . Część wiodącą produkcji stanowią meble kuchenne i szafy. Realizujemy również zamówienia na meble łazienkowe, biurowe, stoliki, garderoby, regały czyli wszystko co można robić z płyt meblowych. Staramy się być wszechstronni pod względem asortymentu i elastyczni pod względem ceny. Meble tworzymy z uwagą obserwując potrzeby rynku, a jednocześnie wykorzystując najnowsze, światowe trendy. Nasz atut to bogate doświadczenie i szerokie możliwości produkcyjne. Nie boimy się wyzwań i lubimy to co robimy .

20 lat doświadczenia

Przez wiele lat produkowaliśmy kuchnie dla studiów Black Red White, największego producenta mebli w Polsce. Produkcję szaf na wymiar rozwijaliśmy współpracując z firmą Indeco i Sevroll. Produkowaliśmy drzwi przesuwne dla Brico. Na swoim koncie mamy także liczne zamówienia kontraktowe, m.in. dla PZU SA.

Obecnie współpracujemy z wieloma odbiorcami w kraju i zagranicą. Najwięksi wśród nich to Komfort, Agata Meble i Mebelbos.

Park maszynowy

Pracujemy na wysokiej klasy maszynach CNC renomowanych światowych producentów takich jak SCM, EMC, Italpress, Masterwood, LAZZONI. Posiadamy własną automatyczną linię lakierniczą CEFLA a fronty lakierowane to istotna część naszej produkcji. W celu zwiększenia wydajności pracy wciąż inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne.
Procesy produkcyjne oraz zarządzanie produkcją usprawniają profesjonalne systemy informatyczne  jak IMOS i Comarch – ERP XL.

Ludzie

Zatrudniamy niemal 80 osób , z których duża część związana jest z fabryką od wielu lat. Dzięki ich doświadczeniu i ciężkiej pracy możemy iść naprzód i podejmować nowe wyzwania.
Dobre relacje z naszymi klientami i partnerami handlowymi są dla nas priorytetem. Dzięki nim rozwijajmy się, stale poszerzając naszą wiedze o meblach, o rynku, o nowych technologiach.

Zobacz, jak produkujemy meble

Nowe technologie pozwalają produkować szybciej i wydajniej, dlatego stale inwestujemy w nasz park maszynowy. Zobacz, jak wygląda teraz.