Współpraca
Oferta

Meble prosto od producenta. Zapraszamy do współpracy jeśli prowadzisz salon meblowy lub inną działalność, w której będziesz mógł skorzystać z naszych mebli i usług.

Salony meblowe, studia kuchni
Deweloperzy

Naszą ofertę kierujemy do salonów meblowych i studiów kuchni . Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy , stałe profesjonalne doradztwo , wsparcie marketingowe , konfigurator do projektowania i wyceny z biblioteką produktów będących w naszej ofercie.

Deweloperzy, firmy różne

Zapraszamy do współpracy deweloperów oraz inne firmy , które potrzebują urządzić np. apartamenty, pokoje hotelowe czy wyposażyć biura. Produkujemy wg wzorów przekazanych przez Klienta ale również służymy pomocą w stworzeniu projektów mebli , tak aby jak najlepiej spełniły oczekiwania Państwa klientów. Oferujemy profesjonalny  produkt na korzystnych warunkach handlowych . Zapewniamy fachowe grupy monterskie i terminowy montaż.

Producenci mebli

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z innymi producentami mebli świadcząc usługę w zakresie produkcji frontów lakierowanych, fornirowanych , drzwi do szaf przesuwnych czy innych elementów mebli.