Współpraca
Oferta

Meble prosto od producenta. Zapraszamy do współpracy jeśli prowadzisz salon meblowy lub inną działalność, w której będziesz mógł skorzystać z naszych mebli i usług.

kuchnie rawa maz
Salony meblowe, studia kuchni
Deweloperzy

Naszą ofertę kierujemy do salonów meblowych i studiów kuchni. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, stałe profesjonalne doradztwo, wsparcie marketingowe, konfigurator do projektowania i wyceny z biblioteką produktów będących w naszej ofercie.

kuchnia rawa maz
Deweloperzy, firmy różne

Zapraszamy do współpracy deweloperów oraz inne firmy, które potrzebują urządzić np. apartamenty, pokoje hotelowe czy wyposażyć biura. Produkujemy wg wzorów przekazanych przez Klienta ale również służymy pomocą w stworzeniu projektów mebli , tak aby jak najlepiej spełniły oczekiwania Państwa klientów. Oferujemy profesjonalny  produkt na korzystnych warunkach handlowych. Zapewniamy fachowe grupy monterskie i terminowy montaż.

Producenci mebli

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z innymi producentami mebli świadcząc usługę w zakresie produkcji frontów lakierowanych, fornirowanych , drzwi do szaf przesuwnych czy innych elementów mebli.